Kancelaria adwokacka – Kraków - STG

Zespół

Kancelaria Adwokacka STG składa się z grona doświadczonych prawników. Każdy adwokat, radca prawny prowadzący Państwa sprawę w oparciu o posiadane doświadczenie jest w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie dostosowane do wymogów Klienta i specyfiki danej sprawy. Naszych prawników cechuje gruntowne przygotowanie praktyczne i doświadczenie, co w połączeniu z nieszablonowym podejściem do problemów jest gwarancją spełnienia oczekiwań Klienta.

Potwierdzeniem kwalifikacji posiadanych przez naszych specjalistów są dostępne na  stronie głównej imienne referencje. W przypadku takiego życzenia, na Państwa prośbę istnieje możliwość udostępnienia dodatkowych listów rekomendacyjnych potwierdzających umiejętności adwokatów i radców prawnych Kancelarii Adwokackiej STG.

Pracą Kancelarii kierują Partnerzy, dbając o najwyższą jakość świadczonych dla Klientów usług prawnych:

Artur Sierbiński | ADWOKAT

Artur Sierbiński | ADWOKAT
 asierbinski@kancelariastg.pl

Partner Kancelarii

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Adwokat Izby Adwokackiej w Krakowie.

Nadzoruje oraz przeprowadza audyty prawne spółek prawa handlowego. Jako adwokat prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz wspomaga od strony prawnej procesy inwestycyjne, w tym procesy realizowane z zastosowaniem warunków kontraktowych FIDIC.  Posiada bogate doświadczenie w reprezentacji klientów korporacyjnych w skomplikowanych sporach sądowych o zapłatę. Reprezentuje klientów w sporach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi. Służy profesjonalnym doradztwem przy nabywaniu i zbywaniu przedsiębiorstw.  Posiada praktyczną wiedzę dotyczącą specyfiki pozyskiwania zmówień publicznych, prawa transportowego oraz prawa farmaceutycznego. Konstruuje i opiniuje wysokowyspecjalizowane umowy w obrocie gospodarczym. Posługuje się językiem angielskim.


Łukasz Gałka | ADWOKAT

Łukasz Gałka | ADWOKAT
 lgalka@kancelariastg.pl

Partner Kancelarii

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Adwokat Izby Adwokackiej w Krakowie.

Nadzoruje oraz kieruje obsługą prawną kapitałowych spółek prawa handlowego. Jako adwokat bierze udział  w audytach prawnych mających na celu wykrywanie nadużyć w przedsiębiorstwach.   Posiada bogate doświadczenie w praktycznym stosowaniu prawa spółek handlowych, specjalizując się w obsłudze prawnej zarządu jako organu managerskiego spółek. Reprezentuje klientów w sporach gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, a także prowadzi obronę klientów w sprawach karno – gospodarczych. Służy profesjonalnym doradztwem przy nabywaniu i zbywaniu przedsiębiorstw.  Posiada praktyczną wiedzę dotyczącą realizacji inwestycji kapitałowych  na warunkach kontraktowych FIDIC. Konstruuje i opiniuje wysokowyspecjalizowane umowy w obrocie gospodarczym.  Posługuje się językiem angielskim.


 

Kancelaria Współpracująca – Śląsk:

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Pluta – Gabryś

ul.Gen. H.Dąbrowskiego 68/1
41 – 400 Chorzów
tel. (32) 444 – 94 – 13
e – mail: kancelaria@kdp-pluta.pl
www.kdp-pluta.pl
NIP: 641 – 240 – 51 – 00 REGON: 241914348

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas, a dokonamy dla Ciebie bezpłatnej wyceny Zlecenia. Nasi prawnicy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 h i ustalą wszelkie okoliczności sprawy, dokonają bezpłatnej, wstępnej oceny szans postępowania oraz zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.


Informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka STG Sierbiński, Gałka i Partnerzy sp.p. z siedzibą w Wieliczce. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo żądania sprostowania danych osobowych, prawo żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Informacje w zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności” : [link]