Kancelaria adwokacka – Kraków - STG

Zakładanie spółek

Kancelaria adwokacka STG oferuje również kompleksowe usługi z zakresu zakładania spółek handlowychKancelaria adwokacka STG oferuje również kompleksowe usługi z zakresu zakładania spółek handlowych.

Przedmiotowa usługa może polegać na:

I. Zakładaniu spółek osobowych:

  • spółki jawne,
  • spółki partnerskie,
  • spółki komandytowe,
  • spółki komandytowo – akcyjne

II. Zakładaniu spółek kapitałowych:

  • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością,
  • spółki akcyjne

III. Zakładaniu spółek o charakterze mieszanym:

  • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowe
  • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowo – akcyjne

Procedura obejmuje kompleksową usługę, która ma na celu postawienie do dyspozycji Klienta w wyznaczonym przez niego terminie, założonej według jego wytycznych i stworzonej dla realizacji założonych przez niego celów gospodarczych spółki. Usługa oferowana przez Kancelarię jest realizowana ze strony Kancelarii kompleksowo tzn. Klient ma zapewnioną pomoc prawną i opracowanie pod względem prawnym wszystkich dokumentów – począwszy od pojawienia się u niego idei podjęcia nowej inicjatywy gospodarczej, aż po jej realizację w formie powołania do życia zgodnego z jego oczekiwaniami podmiotu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas, a dokonamy dla Ciebie bezpłatnej wyceny Zlecenia. Nasi prawnicy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 h i ustalą wszelkie okoliczności sprawy, dokonają bezpłatnej, wstępnej oceny szans postępowania oraz zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.


Informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka STG Sierbiński, Gałka i Partnerzy sp.p. z siedzibą w Wieliczce. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo żądania sprostowania danych osobowych, prawo żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Informacje w zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności” : [link]