Kancelaria adwokacka – Kraków - STG

Klient biznesowy

Kancelaria oferuje elastyczny system wynagradzania dla Klientów Biznesowych, który w każdym przypadku zostanie dostosowany indywidualnie do potrzeb przedsiębiorstwa. Jeśli zatem jesteś zainteresowany pozyskaniem dla swojej firmy obsługi prawnej lub potrzebujesz pomocy prawnej w zakresie jednorazowego zlecenia – skontaktuj się z naszą Kancelarią. Spotkamy się z Tobą w dogodnym terminie i wspólnie ustalimy zakres obsługi prawnej niezbędnej dla Twojego przedsiębiorstwa oraz model współpracy, który pozwoli na zabezpieczenie Twoich interesów, odpowiemy na wszystkie pytania i złożymy konkretną ofertę. Dzięki profesjonalnej ocenie potrzeb Twojej firmy dokonanej w oparciu o nasze doświadczenie zyskasz pewność, iż będziesz ponosić koszty jedynie realnie świadczonej na rzecz Twojej firmy pracy.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas, a dokonamy dla Ciebie bezpłatnej wyceny Zlecenia. Nasi prawnicy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 h i ustalą wszelkie okoliczności sprawy, dokonają bezpłatnej, wstępnej oceny szans postępowania oraz zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.


Informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka STG Sierbiński, Gałka i Partnerzy sp.p. z siedzibą w Wieliczce. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo żądania sprostowania danych osobowych, prawo żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Informacje w zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności” : [link]