Kancelaria adwokacka – Kraków - STG

Klient indywidualny

Wysokość wynagrodzenia jest ustalana podczas indywidualnych rozmów z Klientem. Wstępna wycena usługi może zostać przesłana Klientowi na jego życzenia również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Do ustalonej kwoty wynagrodzenia należy każdorazowo doliczyć kwotę należnego podatku od towarów i usług w wysokości 23 %.

Co do zasady stosowane są dwa główne systemy rozliczeń:

System wynagrodzenia zryczałtowanego

Wynagrodzenie określane jest poprzez ustalenie z góry konkretnej kwoty wynagrodzenia. System ten jest stosowany w sprawach, w których można w przybliżeniu określić zakres pracy i jej ich wymiar czasowy.

System rozliczeń godzinowych

Wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego wykonaniu zlecenia. System ten jest stosowany wyłącznie w wypadkach, gdy nie jest możliwe określenie z góry zakresu prac lub na życzenie Klienta.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Napisz do nas, a dokonamy dla Ciebie bezpłatnej wyceny Zlecenia. Nasi prawnicy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 h i ustalą wszelkie okoliczności sprawy, dokonają bezpłatnej, wstępnej oceny szans postępowania oraz zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.


Informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka STG Sierbiński, Gałka i Partnerzy sp.p. z siedzibą w Wieliczce. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo żądania sprostowania danych osobowych, prawo żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Informacje w zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności” : [link]