Kancelaria adwokacka – Kraków - STG

Pro Bono

Dzięki sukcesom odnoszonym w pracy zawodowej, ale przede wszystkim dzięki stabilnej współpracy z naszymi Klientami Kancelaria może pozwolić sobie na udzielenie wsparcia osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej. Dodatkowo nasi prawnicy z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem oferują bezpłatne wsparcie w zakresie pomocy prawnej dla organizacji pozarządowych działających na rzecz osób najbardziej potrzebujących.

Jeśli zatem jesteś przedstawicielem organizacji pomagającej innym lub osobą potrzebującą pomocy prawnej – skontaktuj się z nami.  Na pewno uda się nam znaleźć pole do współpracy.

Jednocześnie dziękujemy naszym wszystkim Klientom, gdyż to ich zaufanie pozwala nam choć w niewielkim stopniu pomagać innym.

Napisz do nas, a dokonamy dla Ciebie bezpłatnej wyceny Zlecenia. Nasi prawnicy skontaktują się z Tobą w ciągu 24 h i ustalą wszelkie okoliczności sprawy, dokonają bezpłatnej, wstępnej oceny szans postępowania oraz zaproponują atrakcyjne warunki współpracy.


Informujemy, że przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka STG Sierbiński, Gałka i Partnerzy sp.p. z siedzibą w Wieliczce. Dane osobowe przetwarzane są na potrzeby udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo żądania sprostowania danych osobowych, prawo żądania ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Informacje w zakresie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdują się w dokumencie „Polityka prywatności” : [link]