Kancelaria Adwokacka STG
free templates joomla

Zespół

Kancelaria Adwokacka STG składa się z grona doświadczonych prawników. Każdy adwokat, radca prawny prowadzący Państwa sprawę w oparciu o posiadane doświadczenie jest w stanie zaproponować optymalne rozwiązanie dostosowane do wymogów Klienta i specyfiki danej sprawy. Naszych prawników cechuje gruntowne przygotowanie praktyczne i doświadczenie, co w połączeniu z nieszablonowym podejściem do problemów jest gwarancją spełnienia oczekiwań Klienta.

Potwierdzeniem kwalifikacji posiadanych przez naszych specjalistów są dostępne na  stronie głównej imienne referencje. W przypadku takiego życzenia, na Państwa prośbę istnieje możliwość udostępnienia dodatkowych listów rekomendacyjnych potwierdzających umiejętności adwokatów i radców prawnych Kancelarii Adwokackiej STG.

Pracą Kancelarii kierują Partnerzy, dbając o najwyższą jakość świadczonych dla Klientów usług prawnych:

Prawnik - KrakówArtur Sierbiński | ADWOKAT
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Partner Kancelarii.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Adwokat Izby Adwokackiej w Krakowie.

Nadzoruje oraz przeprowadza audyty prawne spółek prawa handlowego. Jako adwokat prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstw oraz wspomaga od strony prawnej procesy inwestycyjne, w tym procesy realizowane z zastosowaniem warunków kontraktowych FIDIC.  Posiada bogate doświadczenie w reprezentacji klientów korporacyjnych w skomplikowanych sporach sądowych o zapłatę. Reprezentuje klientów w sporach cywilnych i gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi. Służy profesjonalnym doradztwem przy nabywaniu i zbywaniu przedsiębiorstw.  Posiada praktyczną wiedzę dotyczącą specyfiki pozyskiwania zmówień publicznych, prawa transportowego oraz prawa farmaceutycznego. Konstruuje i opiniuje wysokowyspecjalizowane umowy w obrocie gospodarczym. Posługuje się językiem angielskim.


Adwokat - Kraków

Łukasz Gałka | ADWOKAT
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partner Kancelarii

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Adwokat Izby Adwokackiej w Krakowie.

Nadzoruje oraz kieruje obsługą prawną kapitałowych spółek prawa handlowego. Jako adwokat bierze udział  w audytach prawnych mających na celu wykrywanie nadużyć w przedsiębiorstwach.   Posiada bogate doświadczenie w praktycznym stosowaniu prawa spółek handlowych, specjalizując się w obsłudze prawnej zarządu jako organu managerskiego spółek. Reprezentuje klientów w sporach gospodarczych przed sądami powszechnymi oraz arbitrażowymi, a także prowadzi obronę klientów w sprawach karno - gospodarczych. Służy profesjonalnym doradztwem przy nabywaniu i zbywaniu przedsiębiorstw.  Posiada praktyczną wiedzę dotyczącą realizacji inwestycji kapitałowych  na warunkach kontraktowych FIDIC. Konstruuje i opiniuje wysokowyspecjalizowane umowy w obrocie gospodarczym.  Posługuje się językiem angielskim. 


 

 

Kancelaria Współpracująca - Śląsk:

Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Pluta - Gabryś

ul.Gen. H.Dąbrowskiego 68/1
41 – 400 Chorzów
tel. (32) 444 – 94 – 13
e – mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.kdp-pluta.pl
NIP: 641 – 240 – 51 – 00 REGON: 241914348