Kancelaria Adwokacka STG
free templates joomla

Kancelaria Adwokacka Kraków

Witamy Państwa na stronie Kancelarii Adwokackiej STG w Krakowie.

Kancelaria Adwokacka oferuje kompleksową obsługę przedsiębiorstw oraz pełny zakres usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Adwokaci i Radcowie prawni Kancelarii adwokackiej zapewniają najwyższy poziom obsługi prawnej firm, jak i pełny profesjonalizm w prowadzeniu spraw Klientów indywidualnych. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw i spółek - począwszy od ich zakładania, na obsłudze wyodrębnionych działów prawnych firm lub kierowaniu tymi działami kończąc. Zapewniamy również profesjonalną kontrolę działań zarządów w ramach audytów prawnych oraz poprzez delegowanie wyspecjalizowanych prawników do pełnienia funkcji w radach nadzorczych spółek. Kancelaria Adwokacka zapewnia również obronę w sprawach karnych gospodarczych.

Dla Klientów indywidualnych Kancelaria Adwokacka prowadzi wszelkie sprawy administracyjne oraz cywilne w tym sprawy rozwodowe i spadkowe. Adwokaci kancelarii podejmują się także prowadzenia spraw karnych, w tym tych trudnych, o skomplikowanym i wielowątkowym charakterze Podejmując współpracę z Kancelarią adwokacką otrzymujecie Państwo pewność iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta do zrozumiałej dla niego informacji o stanie sprawy, na każdym etapie postępowania. Zyskacie również Państwo sprzymierzeńców, którzy będą gotowi bronić Państwa interesu w każdej sytuacji.

Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu adwokatów i radców prawnych Kancelarii adwokackiej zdobytemu podczas długoletniej praktyki w Krakowie oraz innych miastach na terenie kraju, mają Państwo absolutną gwarancję że nasze działania będą prowadzone na najwyższym poziomie. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań.

Zasięg terytorialny usług świadczonych przez adwokatów, radców prawnych i prawników Kancelarii adwokackiej obejmuje nie tylko teren Krakowa i województwa małopolskiego. Kancelaria jest w stanie zapewnić swoim Klientom kompleksową pomoc na terenie całego kraju, którą świadczą zarówno nasi prawnicy z Krakowa, jak i prawnicy ze współpracujących z naszą Kancelarią adwokacką w różnych miastach Kancelarii adwokackich i radcowskich.

Zapraszamy do współpracy z Kancelarią adwokacką.

KANCELARIA ADWOKACKA KRAKÓW – MAPA DOJAZDU